Dovezeme Vám kvalitní pokrm

Hotel Na Zámečku ****

Obyvatelé Prahy stále tvrdí, že na nic nemají čas a nic nestíhají. Jako turistům vám naštěstí nic takového nehrozí.

Vánoční nákupy a kouzelná adventní atmosféra, novoroční výlet a oddych po svátcích nebo prostě romantická dovolená v páru či pobyt s dětmi – to vše zvládnete v 4* hotelu Na Zámečku, který stojí v klidné pražské čtvrti Záběhlice, odkud se ale snadno dostanete i do centra města.Vouchery platí pro víkendové či všednodenní pobyty až do konce února 2018, a to včetně adventu(kromě období od 17. 12. do 8. 1.). Jedno dítě do 6 let má navíc pobyt zcela zdarma.V předvánočním čase tu můžete nejen pořídit spoustu dárků, ale třeba se jen tak toulat nazdobenými uličkami, zkoušet na různých místech svařáky, punče a horké čokolády a užívat si pohodu. Kromě těch nejznámějších na Staroměstském náměstí stojí za vidění i další vánoční trhy.

V centru pohodlně MHD i vyžití v okolí hotelu

Přímo u hotelu je zastávka autobusu U Lípy, který vás vezme na metro A (Strašnická). S ním už snadno dojedete do centra, kde se můžete vydat na průzkum památek, ale i obchodů, kaváren, restaurací nebo třeba do divadla. Lístky na MHD vám prodají i na recepci hotelu a s cestou vám rádi poradí. 

Zůstat můžete i v Záběhlicích a vydat se třeba na procházku Hostivařským lesoparkem nebo do Eden Arény (5 minut) na fotbal – konají se tu ale i koncerty a jiné kulturní akce, třeba se některá trefí do vašeho vkusu. V blízkosti hotelu je dále moderní multikino Premiere Cinemas a sportovní areál Hamr s kurty i fitness centrem. Zkrátka pro každého něco!

Příjemný pokoj a ráno bufetové snídaně

Zabydlíte se ve dvoulůžkovém pokoji, na kterém se pohodlně připojíte k Wi-Fi, k dispozici budete mít vlastní koupelnu se sprchou i televizi a pracovní stůl, na kterém můžete třeba napsat pohledy kamarádům.V ceně pobytu máte bufetové snídaně, hotelová restaurace je ale otevřená až do večerních hodin, takže sem klidně zajděte také na oběd nebo večeři.

Tipy, co dělat

Toulcův dvůr

Rozsáhlý přírodní areál v pražské Hostivaři zaměřený na ekologickou výchovu dětí. Na rozloze větší než 10 hektarů najdete sady, lesy, pole louky i mokřady a malou farmu s prasátky, ovečkami a slepicemi. Sledujte aktuální program. 

Procházka po pražském Vyšehradě Procházka po pražském Vyšehradě

Vyšehrad nabízí krásné výhledy. Je spojen s bájnou kněžnou Libuší a věrným koněm Šemíkem, který skokem přes Vltavu zachránil svého pána Horymíra. Minete rotundu sv. Martina, chrám sv. Petra a Pavla, kostel Stětí sv. Jana Křtitele či Vyšehradský hřbitov s hrobkou Slavín, kde jsou pochovány významné české osobnosti. 

Kostel sv. Cyrila a Metoděje Kostel sv. Cyrila a Metoděje

Pravoslavný kostel nenechte ujít své pozornosti. Byl dějištěm hrdinného odporu parašutistů, kteří se podíleli na atentátu na Reinharda Heydricha. Po dokončení operace Anthropoid poskytl kostel sedmi parašutistům úkryt. Dodnes jsou zvenčí i uvnitř patrné stopy po marném boji s gestapem – zářezy od kulek. 

 
1090
2290110902290

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem