Dovezeme Vám kvalitní pokrm

Hotel Ehrlich ****

Z legend Prahy budoucí: „Jednoho dne Žižka z Vítkova zmizel. Objevil totiž hotel Ehrlich a zjistil, že hotelová postel je výrazně pohodlnější než sedlo bronzového koně.“

Z vrchu Vítkova je jeden z nejkrásnějších výhledů na stověžatou Prahou. Do zdejších rozlehlých parků se můžete vydat na procházku po vydatné snídani, moderní ****Hotel Ehrlich, kde budete ubytováni, stojí totiž hned vedle.Hotel Ehrlich je součástí Michael's Hotels Prague a patří mezi nejmodernější čtyřhvězdičkové hotely v Praze s ideální polohou nedaleko centra. Vynikající poloha umožňuje rychlé tramvajové či autobusové spojení do centra města. A(t už jste přijeli nakupovat na adventní trhy, kochat se historickými památkami nebo brouzdat po galeriích, hotel vám bude komfortním zázemím, kde si pro své pražské procházky naberete sílu.Zajímavosti v Praze nenajdete zdaleka jen v centru – za průzkum stojí i samotný Žižkov, který hotel obklopuje. Magické procházky zažijete na Novém židovském hřbitově na Olšanech, který je největším židovským hřbitovem v České republice. Mezi asi 25 000 náhrobky zde můžeme nalézt náhrobky mnoha významných českých osobností, jako Franz Kafka nebo Ota Pavel. Dominantou celé městské části pak je výjimečná Žižkovská věž, kam si můžete vyšplhat za vyhlídkou.

Pokoje jsou vybaveny vším, co je třeba pro vaše maximálnímu pohodlí. Mají vlastní koupelnu s vanou či sprchovým koutem, WC a vysoušečem vlasů. V pokoji najdete TV s LCD monitorem, trezor, telefon s přímou volbou a Wi-Fi internet zdarma.

Tipy, co dělat

Prašná brána v Praze Prašná brána v Praze

Jedna z nejvýraznějších památek pozdně gotické Prahy z r. 1475 je monumentálním vstupem do Starého Města, kterým na území města vcházely korunovační průvody českých králů. Dříve sloužila jako sklad střelného prachu. Vyhlídkový ochoz se nachází ve výšce 44 metrů. 

Múzeum voskových figurín Grévin Praha

Zavítejte do známého muzea voskových figurín, které má pobočky i v Montrealu nebo v Paříži, potkáte se s hvězdami světového formátu i osobnostmi české, slovenské i světové historie.

Václavské náměstí Václavské náměstí

Václavské náměstí patří k symbolům hlavního města. Charakterizovat se dá např. jako dlouhý bulvár, který je po obou stranách lemován obchody, kancelářemi, směnárnami, hotely i restauracemi. Najdete tu ale i významná muzea, divadla a další památky. Dominantou je jezdecká socha sv. Václava z dílny významného sochaře J. V. Myslbeka. 

 
1190
2400111902400

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem